Assmann WSW Components AFFC07-28-100-SHB-R
Part No.:
AFFC07-28-100-SHB-R
Series:
AFFC07
Mounting Type:
Surface Mount, Right Angle
Number of Positions:
28
Pitch:
0.039" (1.00mm)
FFC, FCB Thickness:
0.30mm
Height Above Board:
0.102" (2.60mm)