AI-50187N.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AI-50187N.
| Image |  |
| Series | - | - | - | - | - |
| Packaging | Bag | Bag | Bag | Bag | Bag |
| Product Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Terminal Type | Standard | Standard | Standard | Standard | Standard |
| Gender | Female | Female | Male | Female | Female |
| Tab Width | 0.250" (6.35mm) | 0.250" (6.35mm) | 0.250" (6.35mm) | 0.250" (6.35mm) | 0.187" (4.75mm) |
| Tab Thickness | 0.032" (0.81mm) | 0.032" (0.81mm) | 0.032" (0.81mm) | 0.032" (0.81mm) | 0.020" (0.51mm) |