Ampleon USA Inc. BLC10G22XS-600AVTZ
Part No.:
BLC10G22XS-600AVTZ
Package:
SOT-1258-4
Datasheet:
DeepFinds ElectronicsBLC10G22XS-600AVTZ.pdf
Description:
RF MOSFET LDMOS 32V SOT1258-4
Package/Case:
SOT-1258-4
Configuration:
Dual, Common Source
Frequency:
2.11GHz ~ 2.17GHz
Gain:
15.4dB
Voltage - Test:
32 V
Current Rating (Amps):
2.8µA
Noise Figure:
Current - Test:
1.15 A
Power - Output:
600W
Voltage - Rated:
65 V