HI3-0200-5Z.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of HI3-0200-5Z.
| Image |  |
| Series | - | - | - | - | - |
| Packaging | Tube | Tube | Bulk | Tube | Tube |
| Product Status | Active | Active | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| Switch Circuit | - | SPST - NC | - | SPDT | - |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | 8:1 | 1:1 | 8:1 | 2:1 | 16:1 |
| Number of Circuits | 1 | 4 | 2 | 2 | 1 |
| On-State Resistance (Max) | 1.8kOhm | 80Ohm | 400Ohm | 50Ohm | 1.8kOhm |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon) | - | - | 20Ohm | - | - |
| Voltage - Supply, Single (V+) | - | - | - | 5V ~ 34V | - |
| Voltage - Supply, Dual (V±) | ±15V | ±15V | ±15V | ±5V ~ 20V | ±15V |
| -3db Bandwidth | - | - | - | - | - |
| Charge Injection | - | - | - | 30pC | - |
| Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) | 10pF, 25pF | 5.5pF, 5.5pF | 10pF, 30pF | 16pF, 14pF | 10pF, 52pF |