MADP-011027-14150T.pdf
| Image |  |
| Series | - | SMPP | SMPP | - | - |
| Packaging | Tray | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) | Tray | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Voltage - Peak Reverse (Max) | 45V | 200V | 100V | 80V | 400V |
| Current - Max | - | 150 mA | 150 mA | 250 mA | 250 mA |
| Capacitance @ Vr, F | 0.03pF @ 10V, 1MHz | 0.35pF @ 50V, 1MHz | 0.25pF @ 50V, 1MHz | 0.22pF @ 40V, 1MHz | 0.4pF @ 50V, 1GHz |
| Resistance @ If, F | 7Ohm @ 10mA, 1GHz | 6Ohm @ 10mA, 100MHz | 2Ohm @ 10mA, 100MHz | 1.18Ohm @ 50mA, 1GHz | 1.9Ohm @ 10mA, 1GHz |
| Power Dissipation (Max) | 100 mW | 250 mW | 250 mW | 1 W | 7.5 W |
| Operating Temperature | 175°C (TJ) | 175°C (TJ) | 175°C (TJ) | -55°C ~ 125°C (TJ) | 175°C (TJ) |