Hirose Electric Co Ltd PCN10C-64S-2.54DSA(72)
Part No.:
PCN10C-64S-2.54DSA(72)
Datasheet:
DeepFinds ElectronicsPCN10C-64S-2.54DSA(72).pdf
Description:
CONN DIN RCPT 64POS PCB GOLD
Packaging:
Tray
Number of Positions:
64
Pitch:
0.100" (2.54mm)