S3MT-60K480V.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of S3MT-60K480V.
| Image |  |
| Manufacturer | Tripp Lite | Tripp Lite | Tripp Lite | Tripp Lite | Tripp Lite |
| Series | Smart Online™ | Smart Online™ | Smart Online™ | Smart Online™ | Smart Online™ |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Product Status | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| Type | Isolation | Isolation | Isolation | Isolation | Isolation |
| Voltage - Primary | 208V, 480V | 480V | 600V | 208V, 480V | 480V |
| Voltage - Secondary | 208V, 480V | 208V | 208V | 208V, 480V | 208V |