Rohm Semiconductor UDZLVTE-17130
Part No.:
UDZLVTE-17130
Datasheet:
DeepFinds ElectronicsUDZLVTE-17130.pdf
Description:
DIODE ZENER 130V 200MW SOD323FL
Shipping
Inventory:366
Product Status:
Active
Voltage - Zener (Nom) (Vz):
130 V
Tolerance:
Power - Max:
200 mW
Impedance (Max) (Zzt):
Current - Reverse Leakage @ Vr:
200 nA @ 102 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If:
Operating Temperature:
150°C