3M UHM-S125B3-5AP1-TG30
Part No.:
UHM-S125B3-5AP1-TG30
Manufacturer:
3M
Category:
Hard Metric, Standard
Package:
Datasheet:
DeepFinds ElectronicsUHM-S125B3-5AP1-TG30.pdf
Description:
CONN RECEPT 125POS 2MM PRESS-FIT
Manufacturer:
3M
Series:
UHM
Packaging:
Bulk
Product Status:
Obsolete
Connector Type:
Receptacle, Female Sockets
Connector Style:
B 25
Number of Positions:
125
Number of Positions Loaded:
All
Pitch:
0.079" (2.00mm)