Renesas Electronics Corporation 4HF050000Z4BACTGI
Part No.:
4HF050000Z4BACTGI
Manufacturer:
Renesas Electronics Corporation
Category:
Oscillators
Package:
6-SMD, No Lead
Description:
MEMS OSC XO 50.0000MHZ LVDS SMD
Manufacturer:
Series:
4HF
Package/Case:
6-SMD, No Lead
Packaging:
Tube
Product Status:
Obsolete
Base Resonator:
MEMS
Type:
XO (Standard)
Frequency:
50 MHz
Function:
Enable/Disable
Output:
LVDS
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
Ratings:
Mounting Type:
Surface Mount
Supplier Device Package:
4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.035" (0.90mm)
1. How to order 4HF050000Z4BACTGI on DeepFinds Electronics?
3. Are the 4HF050000Z4BACTGI price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 4HF050000Z4BACTGI?
Image 4HF050000Z4BACTGI8 4HF050000Z4BACTGI
Part Number 4HF050000Z4BACTGI8 4HF050000Z4BACTGI
Manufacturer Renesas Electronics Corporation Renesas Electronics Corporation
Series 4HF 4HF
Package/Case 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR) Tube
Product Status Obsolete Obsolete
Base Resonator MEMS MEMS
Type XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 50 MHz 50 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS
Voltage - Supply 2.5V 2.5V
Frequency Stability ±50ppm ±50ppm
Absolute Pull Range (APR) - -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth - -
Current - Supply (Max) - -
Ratings - -
Mounting Type Surface Mount Surface Mount
Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5) 4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm) 0.035" (0.90mm)