Renesas Electronics Corporation 4HF106250Z4BACXGI8
Part No.:
4HF106250Z4BACXGI8
Manufacturer:
Renesas Electronics Corporation
Category:
Oscillators
Package:
6-SMD, No Lead
Description:
MEMS OSC XO 106.2500MHZ LVDS SMD
Manufacturer:
Series:
4HF
Package/Case:
6-SMD, No Lead
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Product Status:
Obsolete
Base Resonator:
MEMS
Type:
XO (Standard)
Frequency:
106.25 MHz
Function:
Enable/Disable
Output:
LVDS
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
Ratings:
Mounting Type:
Surface Mount
Supplier Device Package:
4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.035" (0.90mm)
1. How to order 4HF106250Z4BACXGI8 on DeepFinds Electronics?
3. Are the 4HF106250Z4BACXGI8 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 4HF106250Z4BACXGI8?
Image 4HF106250Z4BACXGI8
Part Number 4HF106250Z4BACXGI8
Manufacturer Renesas Electronics Corporation
Series 4HF
Package/Case 6-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Obsolete
Base Resonator MEMS
Type XO (Standard)
Frequency 106.25 MHz
Function Enable/Disable
Output LVDS
Voltage - Supply 2.5V
Frequency Stability ±50ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) -
Ratings -
Mounting Type Surface Mount
Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)