Skyworks Solutions Inc. 500DLAC65M0000ACF
Part No.:
500DLAC65M0000ACF
Manufacturer:
Skyworks Solutions Inc.
Category:
Oscillators
Package:
6-SMD, No Lead
Description:
XTAL OSC XO 65.0000MHZ LVDS SMD
Manufacturer:
Skyworks Solutions Inc.
Series:
Si500D
Package/Case:
6-SMD, No Lead
Packaging:
Bag
Product Status:
Obsolete
Base Resonator:
Crystal
Type:
XO (Standard)
Frequency:
65 MHz
Function:
Standby (Power Down)
Output:
LVDS
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±10ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
0°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
16.5mA
Ratings:
Mounting Type:
Surface Mount
Supplier Device Package:
Size / Dimension:
0.157" L x 0.126" W (4.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.035" (0.90mm)
1. How to order 500DLAC65M0000ACF on DeepFinds Electronics?
3. Are the 500DLAC65M0000ACF price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 500DLAC65M0000ACF?
Image 500DLAC65M0000ACF
Part Number 500DLAC65M0000ACF
Manufacturer Skyworks Solutions Inc.
Series Si500D
Package/Case 6-SMD, No Lead
Packaging Bag
Product Status Obsolete
Base Resonator Crystal
Type XO (Standard)
Frequency 65 MHz
Function Standby (Power Down)
Output LVDS
Voltage - Supply 2.5V
Frequency Stability ±10ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 16.5mA
Ratings -
Mounting Type Surface Mount
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.157" L x 0.126" W (4.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)