Skyworks Solutions Inc. 500SAAA15M0000ACF
Part No.:
500SAAA15M0000ACF
Manufacturer:
Skyworks Solutions Inc.
Category:
Oscillators
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
XTAL OSC XO 15.0000MHZ CMOS SMD
Manufacturer:
Skyworks Solutions Inc.
Series:
Si500S
Package/Case:
4-SMD, No Lead
Packaging:
Bag
Product Status:
Obsolete
Base Resonator:
Crystal
Type:
XO (Standard)
Frequency:
15 MHz
Function:
Enable/Disable
Output:
CMOS
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±10ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
0°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
24mA
Ratings:
Mounting Type:
Surface Mount
Supplier Device Package:
Size / Dimension:
0.157" L x 0.126" W (4.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.035" (0.90mm)
1. How to order 500SAAA15M0000ACF on DeepFinds Electronics?
3. Are the 500SAAA15M0000ACF price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 500SAAA15M0000ACF?
Image 500SAAA15M0000ACF
Part Number 500SAAA15M0000ACF
Manufacturer Skyworks Solutions Inc.
Series Si500S
Package/Case 4-SMD, No Lead
Packaging Bag
Product Status Obsolete
Base Resonator Crystal
Type XO (Standard)
Frequency 15 MHz
Function Enable/Disable
Output CMOS
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±10ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 24mA
Ratings -
Mounting Type Surface Mount
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.157" L x 0.126" W (4.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)