YAGEO AF122-JR-0722RL
Part No.:
AF122-JR-0722RL
Manufacturer:
YAGEO
Category:
Resistor Networks, Arrays
Package:
0404 (1010 Metric), Convex
Datasheet:
DeepFinds ElectronicsAF122-JR-0722RL.pdf
Description:
RES ARRAY 2 RES 22 OHM 0404
Manufacturer:
YAGEO
Series:
AF122
Package/Case:
0404 (1010 Metric), Convex
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Product Status:
Active
Circuit Type:
Isolated
Resistance (Ohms):
22
Tolerance:
±5%
Number of Resistors:
2
Resistor Matching Ratio:
Resistor-Ratio-Drift:
Number of Pins:
4
Power Per Element:
62.5mW
Temperature Coefficient:
±200ppm/°C
Operating Temperature:
-55°C ~ 155°C
Grade:
Qualification:
Applications:
DDRAM, SDRAM
Mounting Type:
Surface Mount
Supplier Device Package:
0404
Size / Dimension:
0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm)
Height - Seated (Max):
0.016" (0.40mm)
1. How to order AF122-JR-0722RL on DeepFinds Electronics?
3. Are the AF122-JR-0722RL price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of AF122-JR-0722RL?
Image AF122-JR-0722RL AF122-FR-07127RL AF122-JR-0739RL AF122-JR-0715RL AF122-JR-0718RL
Part Number AF122-JR-0722RL AF122-FR-07127RL AF122-JR-0739RL AF122-JR-0715RL AF122-JR-0718RL
Manufacturer YAGEO YAGEO YAGEO YAGEO YAGEO
Series AF122 AF122 AF122 AF122 AF122
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Product Status Active Active Active Active Active
Circuit Type Isolated Isolated Isolated Isolated Isolated
Resistance (Ohms) 22 127 39 15 18
Tolerance ±5% ±1% ±5% ±5% ±5%
Number of Resistors 2 2 2 2 2
Resistor-Ratio-Drift - - - - -
Number of Pins 4 4 4 4 4
Power Per Element 62.5mW 62.5mW 62.5mW 62.5mW 62.5mW
Temperature Coefficient ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C
Operating Temperature -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C
Grade - - - - -
Qualification - - - - -
Applications DDRAM, SDRAM DDRAM, SDRAM DDRAM, SDRAM DDRAM, SDRAM DDRAM, SDRAM
Mounting Type Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Supplier Device Package 0404 0404 0404 0404 0404
Size / Dimension 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm) 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm) 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm) 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm) 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm)
Height - Seated (Max) 0.016" (0.40mm) 0.016" (0.40mm) 0.016" (0.40mm) 0.016" (0.40mm) 0.016" (0.40mm)