Ampleon USA Inc. BLP15H9S30GZ
Part No.:
BLP15H9S30GZ
Package:
SOT-1483-1
Datasheet:
DeepFinds ElectronicsBLP15H9S30GZ.pdf
Description:
RF MOSFET LDMOS SOT1483-1
Shipping
Inventory:817
Series:
BLP
Package/Case:
SOT-1483-1
Frequency:
1MHz ~ 1.5GHz
Gain:
17dB
Power - Output:
30W
Voltage - Rated:
50 V
Supplier Device Package:
1. How to order BLP15H9S30GZ on DeepFinds Electronics?
3. Are the BLP15H9S30GZ price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of BLP15H9S30GZ?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of BLP15H9S30GZ.
Image BLP15H9S30GZ
Part Number BLP15H9S30GZ
Manufacturer Ampleon USA Inc.
Series BLP
Package/Case SOT-1483-1
Configuration -
Frequency 1MHz ~ 1.5GHz
Gain 17dB
Current - Test -
Power - Output 30W
Voltage - Rated 50 V