Infineon Technologies CYF0072V33L-133BGXI
Part No.:
CYF0072V33L-133BGXI
Manufacturer:
Infineon Technologies
Category:
FIFOs Memory
Package:
209-BGA
Datasheet:
DeepFinds ElectronicsCYF0072V33L-133BGXI.pdf
Description:
IC FIFO SYNC 2MX36 10NS 209FBGA
Manufacturer:
Infineon Technologies
Series:
Package/Case:
209-BGA
Packaging:
Tray
Product Status:
Obsolete
Programmable:
Not Verified
Memory Size:
72M (2M x 36)
Function:
Synchronous
Data Rate:
133MHz
Access Time:
10ns
Voltage - Supply:
3 V ~ 3.6 V
Current - Supply (Max):
Bus Directional:
Uni-Directional
Expansion Type:
Width
Programmable Flags Support:
Yes
Retransmit Capability:
Yes
FWFT Support:
No
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Mounting Type:
Surface Mount
Supplier Device Package:
209-FBGA (14x22)
1. How to order CYF0072V33L-133BGXI on DeepFinds Electronics?
3. Are the CYF0072V33L-133BGXI price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CYF0072V33L-133BGXI?
Image CYF0072V33L-133BGXI
Part Number CYF0072V33L-133BGXI
Manufacturer Infineon Technologies
Series -
Package/Case 209-BGA
Packaging Tray
Product Status Obsolete
Programmable Not Verified
Memory Size 72M (2M x 36)
Function Synchronous
Data Rate 133MHz
Access Time 10ns
Voltage - Supply 3 V ~ 3.6 V
Current - Supply (Max) -
Bus Directional Uni-Directional
Expansion Type Width
Programmable Flags Support Yes
Retransmit Capability Yes
FWFT Support No
Operating Temperature -40°C ~ 85°C