onsemi FSAM50SM60G
Part No.:
FSAM50SM60G
Manufacturer:
onsemi
Category:
Power Driver Modules
Package:
32-PowerDIP Module (1.370", 34.80mm)
Datasheet:
DeepFinds ElectronicsFSAM50SM60G.pdf
Description:
MOTION-SPMTM (SMART POWER MODULE
Shipping
Inventory:801
Manufacturer:
onsemi
Series:
SPM®
Package/Case:
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Type:
IGBT
Configuration:
3 Phase
Current:
50 A
Voltage:
600 V
Voltage - Isolation:
2500Vrms
Grade:
Qualification:
Mounting Type:
Through Hole
1. How to order FSAM50SM60G on DeepFinds Electronics?
3. Are the FSAM50SM60G price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of FSAM50SM60G?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of FSAM50SM60G.
Image FSAM50SM60G
Part Number FSAM50SM60G
Manufacturer onsemi
Series SPM®
Package/Case 32-PowerDIP Module (1.370", 34.80mm)
Packaging Bulk
Product Status Active
Type IGBT
Configuration 3 Phase
Current 50 A
Voltage 600 V