onsemi FSAM75SM60A
Part No.:
FSAM75SM60A
Manufacturer:
onsemi
Category:
Power Driver Modules
Package:
32-PowerDIP Module (1.370", 34.80mm)
Datasheet:
DeepFinds ElectronicsFSAM75SM60A.pdf
Description:
MODULE SPM 600V 75A S32DA
Manufacturer:
onsemi
Series:
Motion SPM® 2
Package/Case:
Packaging:
Tube
Product Status:
Obsolete
Type:
IGBT
Configuration:
3 Phase
Current:
75 A
Voltage:
600 V
Voltage - Isolation:
2500Vrms
Grade:
Qualification:
Mounting Type:
Through Hole
1. How to order FSAM75SM60A on DeepFinds Electronics?
3. Are the FSAM75SM60A price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of FSAM75SM60A?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of FSAM75SM60A.
Image FSAM75SM60A
Part Number FSAM75SM60A
Manufacturer onsemi
Series Motion SPM® 2
Package/Case 32-PowerDIP Module (1.370", 34.80mm)
Packaging Tube
Product Status Obsolete
Type IGBT
Configuration 3 Phase
Current 75 A
Voltage 600 V