onsemi FSUSB23L10X
Part No.:
FSUSB23L10X
Manufacturer:
onsemi
Category:
Analog Switches - Special Purpose
Package:
10-UFQFN Exposed Pad
Datasheet:
DeepFinds ElectronicsFSUSB23L10X.pdf
Description:
IC USB SWITCH 2X2 10MICROPAK
Manufacturer:
onsemi
Series:
Package/Case:
10-UFQFN Exposed Pad
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Product Status:
Obsolete
Applications:
USB
Multiplexer/Demultiplexer Circuit:
Switch Circuit:
DPDT
Number of Channels:
1
On-State Resistance (Max):
10Ohm
Voltage - Supply, Single (V+):
3V ~ 3.6V
Voltage - Supply, Dual (V±):
-3db Bandwidth:
720MHz
Features:
USB 2.0
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C (TA)
Grade:
Qualification:
Mounting Type:
Surface Mount
Supplier Device Package:
10-MicroPak™
1. How to order FSUSB23L10X on DeepFinds Electronics?
3. Are the FSUSB23L10X price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of FSUSB23L10X?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of FSUSB23L10X.
Image FSUSB23L10X
Part Number FSUSB23L10X
Manufacturer onsemi
Series -
Package/Case 10-UFQFN Exposed Pad
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Obsolete
Applications USB
Switch Circuit DPDT
Number of Channels 1
On-State Resistance (Max) 10Ohm
Voltage - Supply, Single (V+) 3V ~ 3.6V
Voltage - Supply, Dual (V±) -
-3db Bandwidth 720MHz
Features USB 2.0
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)