MACOM Technology Solutions GTVA262701FA-V2-R0
Part No.:
GTVA262701FA-V2-R0
Description:
RF MOSFET HEMT 48V H-87265J-2
Frequency:
2.62GHz ~ 2.69GHz
Gain:
17dB
Voltage - Test:
48 V
Current - Test:
320 mA
Power - Output:
270W
Voltage - Rated:
125 V
Supplier Device Package:
1. How to order GTVA262701FA-V2-R0 on DeepFinds Electronics?
3. Are the GTVA262701FA-V2-R0 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of GTVA262701FA-V2-R0?
Image GTVA262701FA-V2-R2 GTVA262701FA-V2-R0
Part Number GTVA262701FA-V2-R2 GTVA262701FA-V2-R0
Configuration - -
Frequency 2.62GHz ~ 2.69GHz 2.62GHz ~ 2.69GHz
Gain 17dB 17dB
Voltage - Test 48 V 48 V
Current Rating (Amps) - -
Noise Figure - -
Current - Test 320 mA 320 mA
Power - Output 270W 270W
Voltage - Rated 125 V 125 V