Susumu HPT6464-50-T1
Part No.:
HPT6464-50-T1
Manufacturer:
Susumu
Category:
Specialized Resistors
Package:
Datasheet:
DeepFinds ElectronicsHPT6464-50-T1.pdf
Description:
RESISTOR TERMINATOR 50 OHM 60W
Manufacturer:
Susumu
Series:
HPT
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Product Status:
Active
Mounting Type:
Terminator
Type:
Applications:
Thin Film
Composition:
Resistance:
50 Ohms
Tolerance:
Power (Watts):
60W
Temperature Coefficient:
Operating Temperature:
-40°C ~ 155°C
Impedance:
1. How to order HPT6464-50-T1 on DeepFinds Electronics?
3. Are the HPT6464-50-T1 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of HPT6464-50-T1?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of HPT6464-50-T1.
Image HPT6464-50-T1
Part Number HPT6464-50-T1
Manufacturer Susumu
Series HPT
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Active
Mounting Type Terminator
Type -
Applications Thin Film
Composition -
Resistance 50 Ohms
Tolerance -
Power (Watts) 60W
Temperature Coefficient -
Operating Temperature -40°C ~ 155°C