Rohm Semiconductor KDZLVTFTR130
Part No.:
KDZLVTFTR130
Datasheet:
DeepFinds ElectronicsKDZLVTFTR130.pdf
Description:
DIODE ZENER 130V 1W SOD123FL
Shipping
Inventory:889
Voltage - Zener (Nom) (Vz):
130 V
Tolerance:
Power - Max:
1 W
Impedance (Max) (Zzt):
Current - Reverse Leakage @ Vr:
5 µA @ 102 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If:
Operating Temperature:
150°C
SOD-123FL
1. How to order KDZLVTFTR130 on DeepFinds Electronics?
3. Are the KDZLVTFTR130 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of KDZLVTFTR130?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of KDZLVTFTR130.
Image KDZLVTFTR130
Part Number KDZLVTFTR130
Product Status Active
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 130 V
Tolerance -
Power - Max 1 W
Impedance (Max) (Zzt) -
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 102 V
Operating Temperature 150°C