Rohm Semiconductor KDZLVTR110
Part No.:
KDZLVTR110
Datasheet:
DeepFinds ElectronicsKDZLVTR110.pdf
Description:
DIODE ZENER 110V 1W PMDU
Voltage - Zener (Nom) (Vz):
110 V
Tolerance:
±5.45%
Power - Max:
1 W
Impedance (Max) (Zzt):
530 Ohms
Current - Reverse Leakage @ Vr:
5 µA @ 84 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If:
Operating Temperature:
150°C (TJ)
PMDU
1. How to order KDZLVTR110 on DeepFinds Electronics?
3. Are the KDZLVTR110 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of KDZLVTR110?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of KDZLVTR110.
7.How to contact us to get technical supports, such as KDZLVTR110 pin diagram, KDZLVTR110 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image KDZLVTR110
Part Number KDZLVTR110
Product Status Active
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 110 V
Tolerance ±5.45%
Power - Max 1 W
Impedance (Max) (Zzt) 530 Ohms
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 84 V
Operating Temperature 150°C (TJ)