Radiall USA, Inc. R404775000
Part No.:
R404775000
Manufacturer:
Radiall USA, Inc.
Category:
Coaxial Connector (RF) Terminators
Package:
Datasheet:
DeepFinds ElectronicsR404775000.pdf
Description:
TERMINATION: SMA F6 GHZ 100W
Manufacturer:
Radiall USA, Inc.
Series:
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Connector Style:
SMA
Connector Type:
Jack, Female Socket
Frequency - Max:
6 GHz
Impedance:
50 Ohms
Mounting Type:
Free Hanging, Cap
Body Finish:
Contact Material:
Beryllium Copper
Contact Finish:
Gold
Features:
1. How to order R404775000 on DeepFinds Electronics?
3. Are the R404775000 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of R404775000?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of R404775000.
7.How to contact us to get technical supports, such as R404775000 pin diagram, R404775000 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image R404775000
Part Number R404775000
Manufacturer Radiall USA, Inc.
Series -
Packaging Bulk
Product Status Active
Connector Style SMA
Connector Type Jack, Female Socket
Frequency - Max 6 GHz
Impedance 50 Ohms