Rohm Semiconductor TDZVTR22
Part No.:
TDZVTR22
Datasheet:
DeepFinds ElectronicsTDZVTR22.pdf
Description:
DIODE ZENER 22V 500MW TUMD2M
Voltage - Zener (Nom) (Vz):
22 V
Tolerance:
±10%
Power - Max:
500 mW
Impedance (Max) (Zzt):
Current - Reverse Leakage @ Vr:
10 µA @ 16 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If:
Operating Temperature:
150°C (TJ)
TUMD2M
1. How to order TDZVTR22 on DeepFinds Electronics?
3. Are the TDZVTR22 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TDZVTR22?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of TDZVTR22.
7.How to contact us to get technical supports, such as TDZVTR22 pin diagram, TDZVTR22 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image TDZVTR22
Part Number TDZVTR22
Product Status Active
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 22 V
Tolerance ±10%
Power - Max 500 mW
Impedance (Max) (Zzt) -
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 µA @ 16 V
Operating Temperature 150°C (TJ)