Renesas Electronics Corporation XPM536625.000000I
Part No.:
XPM536625.000000I
Manufacturer:
Renesas Electronics Corporation
Category:
Oscillators
Package:
8-SMD, No Lead
Datasheet:
DeepFinds ElectronicsXPM536625.000000I.pdf
Description:
XPM536625.00000 PROGRAMMABLE XO
Manufacturer:
Series:
XP
Package/Case:
8-SMD, No Lead
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Product Status:
Active
Base Resonator:
Crystal
Type:
XO (Standard)
Frequency:
625 MHz
Function:
Enable/Disable
Output:
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
Ratings:
Mounting Type:
Surface Mount
Supplier Device Package:
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.051" (1.30mm)
1. How to order XPM536625.000000I on DeepFinds Electronics?
3. Are the XPM536625.000000I price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of XPM536625.000000I?
Image XPM536625.000000I
Part Number XPM536625.000000I
Manufacturer Renesas Electronics Corporation
Series XP
Package/Case 8-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Active
Base Resonator Crystal
Type XO (Standard)
Frequency 625 MHz
Function Enable/Disable
Output -
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±25ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) -
Ratings -
Mounting Type Surface Mount
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.051" (1.30mm)