VPG Foil Resistors Y000733K9411T9L
Part No.:
Y000733K9411T9L
Datasheet:
DeepFinds ElectronicsY000733K9411T9L.pdf
Description:
S102CT 33K9411 0.01%
Resistance:
33.9411 kOhms
Tolerance:
±0.01%
Power (Watts):
0.6W
Temperature Coefficient:
±2ppm/°C
Operating Temperature:
-55°C ~ 175°C
Size / Dimension:
0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Height - Seated (Max):
0.336" (8.53mm)
Failure Rate:
1. How to order Y000733K9411T9L on DeepFinds Electronics?
3. Are the Y000733K9411T9L price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of Y000733K9411T9L?
Image Y000733K9411T9L
Part Number Y000733K9411T9L
Product Status Active
Resistance 33.9411 kOhms
Tolerance ±0.01%
Power (Watts) 0.6W
Composition Metal Foil
Features Non-Inductive
Temperature Coefficient ±2ppm/°C
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Supplier Device Package Radial
Size / Dimension 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Height - Seated (Max) 0.336" (8.53mm)